Przejdź do głównej zawartości

Posty

JUST GLOW Soraya - kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które skradły moje serce

Pielęgnacja twarzy to w moim przypadku nie lada wyzwanie. Moja skóra to stwór humorzasty, a z jej "wahaniami nastroju" już dawno powinnam wylądować w wariatkowie. Od kilku lat jestem niechlubną właścicielką trądziku, który czasami jest, czasami jest go mniej, a niekiedy zapominam, że tyle lat już razem żyjemy. Wolałabym zapomnieć co prawda o tym na zawsze, ale tak łatwo nie ma. Niedawno na blogu pokazywałam Wam kosmetyki z filtarami marki Soraya. Podobał się Wam ten wpis, dlatego postanowiłam zrecenzować dla Was kosmetyki z serii JUST GLOW również tej marki.  Nie są to wszystkie kosmetyki z tej serii, ale po wypróbowaniu czterech wiem, że mam ochotę na więcej. 
Zacznę może od tego, że bardzo podoba mi się szata graficzna kosmetyków. Graficy marki mieli świetny pomysł, ponieważ seria wyróżnia się na półce sklepowej, a poza tym przyjemnie jest używać kosmetyków, które ładnie wyglądają. Też tak macie, że lubicie ładne opakowania?  

Złuszczający tonik rozświetlający. Uwielbiam wsz…
Najnowsze posty

"Poza prawdą" Edyta Kahl - Łuczyńska - recenzja

Prawda to pojęcie względne. Zatajona by uratować komuś życie jest szlachetnym czynem. Ale ukrywana, by zataić swoje złe uczynki, kiedyś wyjdzie na jaw. Konsekwencje naszych czynów z przeszłość wpłyną na teraźniejszość naszych bliskich. Kłamstwo ma krótkie nogi. Ale to prawda potrafi zabijać. Lepiej dobrze się zastanowić, bo można komuś wyrządzić ogromną krzywdę. Więc kłamać czy mówić prawdę? Tego Wam nie powiem. To Wy musicie dokonać wyboru. 

Jak zrozumieć decyzję o rozstaniu nie znając jej powodów? Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł bez wyjaśnienia. Została po nim pustka, dziesiątki pytań bez odpowiedzi. Odszedł jak drań... jednak ta decyzja również dla niego oznaczała katastrofę. Kochał Antoninę i nienawidził losu, który zmusił go do odejścia. Bo prawda, odkąd ją poznał, była jak kamień u szyi topielca. Czy jest dla nich nadzieja? A może lepiej, żeby już nigdy się nie spotkali?
Debiutancka powieść Edyty Kahl-Łuczyńskiej to nie tylko historia o miłości. Poza prawdą t…

Kosmetyki do włosów GLISS Split Ends Miracle od marki Schwarzkopf - test z portalem wizaz.pl

Kosmetyki do włosów - uwielbiam testować nowości. Moje włosy są zazwyczaj w strasznej kondycji i mam wrażenie, że nic już im nie zaszkodzi, a tylko może pomóc. Dlatego, gdy zobaczyłam nowy test kosmetyków do pielęgnacji włosów w Klubie Recenzentki na portalu wizaz.pl od raz wysłałam swoje zgłoszenie. Udało się i jak to w przypadku testów bywa, należy podzielić się swoją opinią. 

W zestawie znalazłam cztery produkty: szampon do włosów, odżywkę, maskę oraz odżywkę bez spłukiwania. 
Ambasadorką linii GLISS Split Ends Miracle jest Małgorzata Rozenek - Majdan. Kosmetyki według producenta przeznaczone są do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek. Wyjątkowa technologia w nich zawarta działa podobno jak suwak, odbudowując uszkodzone włókna włosów i spajając zniszczone końce. I to błyskawicznie. 
Mhm, do reklam podchodzę z dużym dystansem, a szczególnie do tych obiecujących cuda na kiju z niczego. Ale wiadomo, że reklama dźwignią handlu i musi być. Jak sprawdziła się u mnie seria GLISS i czy…

"Marzenia mają twoje imię" Karolina Klimkiewicz - recenzja

"(...) - Spotykamy na swojej drodze dokładnie to, co musimy spotkać: ani mniej, ani więcej. Pytanie, co z tymi spotkaniami zrobimy. Jak je nazwiemy, zinterpretujemy i jaki sens im nadamy?
(...) - Ja swój nadałam, teraz ty musisz nadać swój. Jeśli okaże się, że myślimy podobnie, w końcu spotkamy się w pół drogi. (...)
(...) - Jeśli jednak nie jest naszą wolą się spotkać, to zapomnimy o tych przypadkach i wrócimy do swojego życia, jakby nigdy się nie wydarzyły."
Letty " Marzenia mają twoje imię"


On — nigdy nie spodziewał się, że w ciągu jednego dnia całe jego życie może runąć, niczym domek z kart. Wszystko, w co wierzył i posiadał, straciło na wartości — rozmyło się wraz ze wschodem słońca.
Ona — pogodziła się z tym, co podarował jej los. Mimo że tkwiła w świecie marzeń, tak do końca nie wierzyła, że kiedykolwiek się spełnią.
Oni — poznali się zarówno w najlepszym, jak i najgorszym momencie ich życia. Starali się temu zaprzeczyć, jednak to nie był przypadek.

To opowieść…

"Zły czas" - zapowiedź - PATRONAT MEDIALNY

Cześć dziewczyny!!!
Patronat medialny i logo umieszczone na okładce książki, to ogromne wyróżnienie dla blogera. Szczególnie, że nie jestem typową blogerką książkową. Takich sukcesów mam już na swoim koncie kilka i postanowiłam wprowadzić na bloga serię postów z zapowiedziami moich patronatów. Co Wy na to? Przyznam się szczerze, że nie lubię tworzyć grafik z zapowiedziami, wolę robić swoje zdjęcia i tym promować autorki. Niektóre dziewczyny tworzą super grafiki i chętnie również z ich pracy korzystam. Ale nie każdy musi robić to samo, więc taki post na blogu będzie moją formą promocji. 

Pierwsza zapowiedź to książka K.N.Haner Zły czas, które jest kontynuacją Złego miejsca. Poniżej podsyłam Wam moją recenzję pierwszej części. 
WARTO PRZECZYTAĆ: "Złe miejsce" K.N.Haner - recenzja

Opis książki:
Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS.Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar. Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne. Wierzyłam, że D…

Nasoderm - gdy dopada nas katar lub zapalenie zatok

Katar, ból głowy czy zapalenie zatok, to dolegliwości, które jesienią występują u mnie dość często. Jest to uciążliwe, zdaję sobie z tego sprawę. Szczególnie gdy dolegliwości związane z zapaleniem zatok takie jak zatkany nos i ból nasilają się, co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Do tej pory wspomagałam się środkami farmakologicznymi, które nie zawsze miały naturalny skład. Wiem, że dla niektórych jest to bardzo istotne, by kosmetyki, preparaty czy suplementy diety,  które stosują były jak najbardziej naturalne. Takim właśnie produktem jest Nasoderm, który będzie idealnym odpowiednikiem wyrobów medycznych,  ale jego skład będzie w 100% naturalny.Nasoderm to wyrób medyczny w postaci areozolu do nosa, którego zawiesinę należy przygotować bezpośrednio przed zastosowaniem. Jest to w 100% naturalny aerozol do nosa, w którego składzie znajduje się ekstrakt ze świeżych bulw fiolka alpejskiego.
W jakim celu stosuje się Nasoderm?
Jest to wyrób medyczny,  który stosuje się do miejscowego …